slider-home-01-slide3-boost

KILKA SŁÓW O NAS . . .

W poszukiwaniu prawdy, piękna i dobra płynącego z natury, z niechęci do kompromisów powstało przefiltrowane.pl.  Nic tu nie jest przypadkowe, a dokładnie przemyślane, sprawdzone, przetestowane. Liczy się tylko jakość, rzetelny produkt, a za nim stojący ludzie z prawdziwą pasją. Wykonujący swoje dzieła z miłością, poświęceniem i oddaniem.

Bez żadnych podtekstów, że może trochę eko, może tak połowicznie. U nas albo coś jest dobre, warte uwagi, albo tego po prostu nie ma.

Zanim zdecydowaliśmy się zaoferować Ci przefiltrowane miejsce, latami sami dojrzewaliśmy do życia w zgodzie z otaczającą naturą. Za nami miesiące poszukiwań odpowiednich, prawdziwych produktów, tysiące wymienionych zdań z ich twórcami, niezliczone godziny przemyśleń, wertowania składów  i ciągle jeden cel – pewność, że chcemy dzielić się dobrem. Że jeśli coś polecamy, to jesteśmy do tego całkowicie przekonani.

Przefiltrowane.pl to nie kolejny, bezosobowy projekt. To miejsce, w które włożyliśmy całe nasze serca, energię, nasz czas. To nasze życie, bo właśnie tacy jesteśmy. Zamiłowani w prostocie, możliwie jak najdalej od chemicznego, przetworzonego świata, czerpiący radość ze zwykłej codzienności, z bliskości przyrody i zwierząt.

Bardzo nas cieszy, że jesteś na tej stronie.  Witaj w przefiltrowanym miejscu.

Iwona i Mariusz 🙂